Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

poland flag
Polski
Country
Language
 
 
 

Regenerowane urządzenia

Półki z odnowionym sprzętem z zakresu automatyki przemysłowej

Mamy dostęp do wielu urządzeń w wersji regenerowanej, również trudnych do zdobycia i nieprodukowanych części. Poza standardową dostawą oferujemy też możliwość Serwisu Wymiennego, czyli dostawy urządzenia regenerowanego w zamian za pozostawienie w rozliczeniu uszkodzonej, ale nienaprawialnej jednostki.

Złóż zapytanie o bezpłatną wycenę naprawy.

Optymalizacja Kosztów

Zakup produktów regenerowanych, których większość jest wysyłana z magazynu w ciągu 24 godzin, to znaczna oszczędność w porównaniu z wydatkami na nowe urządzenia. Przed podjęciem decyzji o modernizacji przestarzałej maszyny, prosimy o porównanie naszej oferty dostawy.

Testowanie i gwarancja

Urządzenia regenerowane i używane są testowane przed wysyłką (z wykorzystaniem naszych stanowisk testujących lub naszych dostawców) oraz objęte 12-miesięczną gwarancją.

Zaopatrzenie

W przypadku trudności w lokalizacji na naszej stronie poszukiwanego urządzenia, prosimy o kontakt z naszym oddziałem - dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt. Chętnie pomożemy w poszukiwaniu urządzeń, nawet tych nieprodukowanych od wielu lat.

Nasza sieć dystrybucyjna to dostęp do setek producentów, tysięcy dystrybutorów i milionów urządzeń. Możemy dostarczyć każdy element, w dowolne miejsce, w konkurencyjnym czasie.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych cen i warunków dostawy poszukiwanych urządzeń.

Inne opcje dostawy

Lektronix oferuje nowe urządzenia automatyki przemysłowej, urządzenia w wersji regenerowanej, a dla wybranych urządzeń serwis wymienny. Która opcja najbardziej odpowiada Państwa potrzebom?

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Bardziej szczegółowych informacji o usługach marki Lektronix chętnie udzielą dedykowani opiekunowie Klienta.

 
 
 
 
 

Co zyskują Klienci?