Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

poland flag
Polski
Country
Language
 
 
 

O nas, Lektronix, marce Rockwell Automation

 

Lektronix, marka grupy Rockwell Automation, należy do czołówki działających globalnie specjalistów w dziedzinie napraw elektroniki i robotyki przemysłowej oraz dostaw urządzeń.

 

Firma Lektronix została założona w 2002 roku. Myślą przewodnią było stworzenie miejsca będącego alternatywą dla zakupów i napraw realizowanych bezpośrednio u producentów. Ponieważ nasz pierwszy warsztat został otwarty w West Midlands, w Wielkiej Brytanii, szybko objęliśmy zasięgiem jej teren, a potem Europę i Azję. W maju 2011 roku, Rockwell Automation przejęła Lektronix zapewniając nam stabilność finansową, jednocześnie umożliwiając zachowanie atmosfery rodzinnego biznesu.

 

Dysponujemy międzynarodowymi warsztatami naprawczymi, globalną siecią dystrybutorów i przedstawicielami oferującymi wsparcie bez względu na lokalizację klienta, a naszym celem jest zapewnienie najlepszych technicznie rozwiązań oraz wysokiego poziomu obsługi klienta na całym świecie.

 

7000+
Producenci

200,000+
Części z zakresu automatyki przemysłowej

4 oddziałów
na świecie

1 Sklep
Spełniające wszystkie potrzeby z zakresu automatyki przemysłowej

200 000 Urządzeń - Jedno Rozwiązanie

Lektronix to kompletne rozwiązanie dla wszystkich produktów elektrycznych, elektronicznych, mechanicznych oraz serwomechanizmów.

Naprawiamy urządzenia najbardziej i najmniej znanych marek, dostarczamy urządzenia nowe, regenerowane, również modele nieprodukowane, a dla wybranych produktów oferujemy serwis wymienny oraz konwersję i migrację.

Nasza marka to ponad 200 000 modeli i 7000 producentów dostępnych w jednym miejscu. Bez względu na skalę problemu, nasi doradcy zapewnią Państwu konkurencyjne i rzetelne rozwiązania.

Złóż zapytanie o bezpłatną wycenę naprawy.
Wybór towarów z zakresu automatyki przemysłowej

Możliwość Naprawy i Dostawy

Możliwość oferowania napraw tak szerokiej gamy produktów z zachowaniem wysokiego standardu usług przełożyła się na dobrą reputację. Wciąż poszerzamy wachlarz naszych usług i dążymy do maksymalnego skrócenia czasów realizacji.

LeKtroniX Aldridge Workshop

Oddziały Lektronix

Lektronix, część Rockwell Automation, oferuje naprawy i dostawy urządzeń automatyki przemysłowej na poziome globalnym. Zapewnimy rozwiązanie umożliwiające wznowienie produkcji w każdym zakątku świata.

Map of the world
LeKtroniX Aldridge Engineers

Warsztaty Naprawcze Lektronix

Doświadczeni inżynierowie

Zatrudniamy ponad 100 wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, przygotowanych do diagnozowania i rozwiązywania problemów w Państwa firmach.

Najnowocześniejsze warsztaty

Nasze inżynierowie to wysoko wykwalifikowani specjaliści, przygotowani do obsługi szerokiej gamy produktów: sterowniki programowalne PLC, roboty, panele operatorskie, serwomotory, itd.

Warsztat naprawiający serwomotory

W jednym z centrów naprawczych Lektronix stworzono oddział skupiający się wyłącznie na remontach serwomotorów, dzięki któremu możemy zaoferować możliwość regeneracji szerokiej gamy silników.

Oddział regeneracji robotów

Nasz oddział zajmujący się regeneracją robotów i ich kontrolerów oferuję możliwość serwisu urządzeń wszystkich wiodących producentów, w tym: Kuka, Fanuc, ABB, Staubli i Motoman.

Dedykowane stanowiska testujące

Lektronix jest w posiadaniu wielu dedykowanych stanowisk testujących, które pozwalają na wykonanie funkcjonalnych testów naprawianych urządzeń. Stanowiska pozwalają na sprawdzenie działania urządzeń CNC, sterowników programowalnych PLC, falowników, serwonapędów, paneli HMI, kart PCB oraz silników wszystkich wiodących producentów, takich jak Siemens, Fanuc, Indramat, Kuka, KEB, AMK, Baumüller i wielu innych ...

Więcej informacji o stanowiskach testujących
 

Więcej informacji o naszej marce Lektronix można znaleźć w zakładce Multimedia – jest tam film oraz broszury