poland flag
Polski
Country
Language
Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

 
 

Pomoc Lektronix

Chcę zwrócić przedmiot

Wszystkie elementy naprawione przez Lektronix podlegają kompleksowemu testowaniu (w zależności od dostarczonych części i dostępności urządzenia testującego) oraz starannie zapakowane przed wysyłką, w tym przy użyciu torby antystatycznej / owijania, kiedy jest to konieczne. Jeśli nie otrzymamy od ciebie żadnej informacji w ciągu 7 dni od daty dostawy, odnoszących się do jakichkolwiek problemów z towarem, uznaje się, że otrzymany towar był w pełni sprawny i bez żadnych usterek.

Jeśli chcesz zwrócić towar z jakiegokolwiek powodu, trzeba zgłosić ten fakt Lektronix International Ltd w ciągu 7 dni od daty dostawy, a przedmiot należy zwrócić do oceny / kontroli. Lektronix International Ltd nie ponosi kosztów przewozu. Zgodzimy się na zwrot towaru w następujących przypadkach:

towar był wadliwy w momencie otrzymania
Można zwrócić dowolny element, który był uszkodzony w momencie dostawy. Wymienimy rzecz lub ją naprawimy, jeśli wymiana nie jest możliwa. Jeśli nie jesteśmy w stanie wymienić lub naprawić przedmiotu, zwrócimy płatność.


Uszkodzony podczas tranzytu /> Możesz zwrócić każdy przedmiot, który był uszkodzony w momencie dostawy. Pod żadnym pozorem nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia towaru, chyba że zamawiający powiadomi przewoźnika w momencie dostawy. Jeśli towary uległy uszkodzeniu w czasie transportu i uszkodzenie jest widoczne w momencie odbioru, kupujący powinien podpisać potwierdzenie dostawy, zgodnie z którym towary zostały uszkodzone. Wymienimy rzecz lub naprawimy ją, jeżeli wymiana nie jest możliwa. Jeśli nie jesteśmy w stanie wymienić lub naprawić elementu, zwrócimy płatność.


Nieprawidłowa pozycja
Można zwrócić dowolną nieprawidłową pozycję wysłaną do ciebie w wyniku naszego błędu i uzyskać pełen zwrot. Wymienimy produkt lub dokonamy zwrotu płatności po otrzymaniu i przetworzeniu tego przedmiotu. W takich sytuacjach odbiór przedmiotu odbywa się na nasz koszt.


Przedmioty niechciane
Możesz zwrócić wszelkie nieotwarte przedmioty w ciągu 7 dni od daty otrzymania, jednak poniesiesz 25% opłatę z tytułu przepakowania. Zwrot płatności, pomniejszony o koszt przepakowania, realizowany jest po otrzymaniu produktu. Uwaga: Nie dokonujemy zwrotu lub wymiany towaru, który został otwarty, chyba że był uszkodzony, lub jeśli przedmiot trafił do ciebie przez pomyłkę z naszej winy. Zwrócimy koszty transportu, jeśli zwrot jest rezultatem naszego błędu

Uwaga Lektronix nie podejmuje się zwrotu ani nie dokonuje refundacji w przypadku następujących produktów:
Każdy produkt, który jest specjalnie skonfigurowany według specyfikacji.
Dowolne oprogramowanie.