Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

poland flag
Polski
Country
Language
 
 
 

Nowe urządzenia

 
Części zapasowe z zakresu automatyki przemysłowej na potrzeby dostaw

Globalne porozumienia z dostawcami i producentami, pozwalają nam na oferowanie nowych urządzeń w bardzo konkurencyjnych cenach i z zachowaniem pierwotnych gwarancji.

Złóż zapytanie o bezpłatną wycenę naprawy.

Optymalizacja Kosztów

Nasza sieć dystrybucyjna pozwala nam dostarczać szeroki asortyment produktów w dogodnych terminach dostaw i atrakcyjnych cenach. Urządzenia nowe, dostępne z europejskiej sieci, dostarczane są niezwłocznie, a informacje o dłuższych terminach zawsze znajdują się w ofertach.

Gwarancja

Wszystkie nowe produkty objęte są gwarancją i warunkami oryginalnego producenta sprzętu (Original Equipment Manufacturer/OEM).

Zaopatrzenie

W przypadku trudności w lokalizacji na naszej stronie poszukiwanego urządzenia, prosimy o kontakt z naszym oddziałem - dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt. Chętnie pomożemy w poszukiwaniu urządzeń, nawet tych nieprodukowanych od wielu lat.

Nasza sieć dystrybucyjna to dostęp do setek producentów, tysięcy dystrybutorów i milionów urządzeń. Możemy dostarczyć każdy element, w dowolne miejsce, w konkurencyjnym czasie.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych cen i warunków dostawy poszukiwanych urządzeń.

Inne opcje dostawy

Lektronix oferuje nowe urządzenia automatyki przemysłowej, urządzenia w wersji regenerowanej, a dla wybranych urządzeń serwis wymienny. Która opcja najbardziej odpowiada Państwa potrzebom?

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Bardziej szczegółowych informacji o usługach marki Lektronix chętnie udzielą dedykowani opiekunowie Klienta.

 
 
 
 
 

Co zyskują Klienci?