Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

poland flag
Polski
Country
Language
 
 
 

Praca w Lektronix

Środowisko pracy

Zaczynając dość skromnie w 2002 r. Lektronix rozwija się bardzo szybko osiągając dziś wielomilionowe przychody. Jednakże w dalszym ciągu utrzymaliśmy przyjazną atmosferę, z którą rozpoczynaliśmy naszą działalność.

Większość naszych pracowników zna osoby w innych działach i oddziałach na całym świecie. Zachęcamy naszych pracowników aby spotykali się osobiście, jeżeli jest to możliwe, poświęcali sobie dużo uwagi oraz dzielili się swoimi doświadczeniami zawodowymi, a nie opierali swoją znajomości tylka na emailach.

Wszystkie nasze biura i warszaty są czystymi i przyjaznymi obiektami.

Szkolenia i rozwój

W Lektronix szczególną uwagę przywiązujemy do szkoleń w miejscu pracy oraz nauce przez pracę. Zamiast sadzania cię w szkolnej ławie na tydzień czy dwa i pokazywania nieskończenie długich prezentacji wolimy pokazać ci jak powinieneś wykonywać swoją pracę.

Taka forma szkolenia może wydwać się początkowo zniechęcająca ale wkrótce przekonasz się, że z pomocą ludzi wokół ciebie wliczając twojego przełożonego, krzywa twojej wiedzy będzie szybko rosnąć.

Dążymy do rozwijania naszych pracowników na tyle, na ile jest to możliwe. Jeżeli dołączysz do nas stwierdzisz, że wielu członków ścisłego kierownictwa miało bardzo skromne początki ale dzięki wytrwałości mogli rozwijać się "krok po kroku". Zawsze poszukujemy ludzi z dobrym nastawieniem i potencjałem, który umożliwia zrobienie kolejnego kroku i podjęcia się wspólnych interesów z nami.

Okazje zawsze czekają na ludzi zmotywowanych do ich podjęcia, wystarczy popatrzeć na dowody, które o tym świadczą.

Najnowszą listę wolnych miejsc znajdziesz tutaj.

 
 
 
 

Co zyskują Klienci?