poland flag
Polski
Country
Language
Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

 
 

Pomoc Lektronix

Wysyłka i Dostawa

Aby mieć pewność, że twoje zamówienie dotrze do ciebie bezpiecznie i na czas, Lektronix współpracuje z wieloma partnerami logistycznymi. Dowiedz się więcej o sposobach i kosztach wysyłki, terminach dostaw, monitorowaniu przesyłki i więcej.

Metody wysyłki

FedEx
FedEx to nasz preferowany partner logistyczny, jeśli chodzi o przesyłki. Ich międzynarodowa sieć oferuje opcje z określonym czasem doręczenia przesyłki do ponad 200 krajów i terytoriów. W celu otrzymania szczegółowych informacj i o tym, które usługi są dostępne w poszczególnych krajach należy odwiedzić stronę internetową FedEx.

Korzystanie z usług własnego przewoźnika
Alternatywnie można zorganizować własną wysyłkę. Wystarczy podać nam dane swojego konta oraz poziom dostępnych usług, a my zajmiemy się resztą. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

W żadnym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za utracone towary lub towary uszkodzone podczas transportu, jeśli dokonano wyboru własnego przewoźnika. Obowiązkiem nabywcy oraz wybranego przewoźnika jest rozwiązywanie wszelkich problemów bezpośrednio między sobą.

Alternatywni przewoźnicy
Lektronix może czasem korzystać z usług alternatywnych przewoźników ze względów logistycznych i operacyjnych, zazwyczaj wynika to z rozmiaru / wagi lub miejsca przeznaczenia danego zamówienia.

Czas dostawy

Poinformujemy cię o czasie dostawy, gdy odbierzemy twoje zamówienie.

Koszty wysyłki

Istnieją różne opcje wysyłki FedEx dostępne dla każdego kraju. Koszty wysyłki oblicza się i dodaje do twojej wyceny.

Jeśli organizujesz własną wysyłkę, wtedy Lektronix może pobierać opłatę nominalną za pakowanie i transport. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

W żadnym przypadku Lektronix nie ponosi odpowiedzialności za podatki lokalne i / lub cła, które mogą okazać się należne w momencie dostawy. Stanowią one odpowiedzialność Kupującego, który gwarantuje, że postępuje zgodne z obowiązującymi wymaganiami.

Monitorowanie przesyłki

Gdy tylko twój produkt(y) zostanie wysłany, wyślemy ci e-mail z informacją o przesyłce, zawierający nazwę przewoźnika i numer przesyłki, jeśli są znane. Można także wyświetlić te informacje, logując się na swoje konto. Jeśli zamówiono kilka pozycji, istnieje możliwość przygotowania oddzielnych wysyłek.