poland flag
Polski
Country
Language
Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

Naprawy z zakresu automatyki przemysłowej, części zapasowe i usługi

 
 

Pomoc Lektronix

Szukanie produktu

Najłatwiejszy sposób, aby odnaleźć to, czego szukasz - po prostu znajdź pożadany produkt. "Wyszukiwanie numeru części" znajduje się na górze każdej strony. Wystarczy tylko wpisać numer przedmiotu, którego szukasz do wyszukiwarki i nacisnąć "Szukaj". "Search".  Jeśli nie znajdziesz potrzebnego produktu od razu, poniżej podajemy kilka porad.

Postaw na proste rozwiązania
Często najlepsze wyniki otrzymujemy po wpisaniu numeru części producenta. Czasami na części znajduje się więcej niż jeden numer (Numer przedmiotu, Numer Typu lub Numer ID), warto więc wypróbować wszystkie opcje.

Nie przejmuj się formatem numeru
Prawidłowy format nie jest konieczny podczas wyszukiwania. Wyszukiwarka Lektronix pokaże te same wyniki bez względu na format.

Uszczególnij swoje wyszukiwanie
Jeśli chcesz wyszukać produkty konkretnego producenta i/lub kategorię, w takim przypadku należy skorzystać z bardziej szczegółowego menu "Zaawansowane wyszukiwanie". Tu możesz wybrać producenta i/lub kategorię, co pomoże ci w znalezieniu tego, czego chcesz. Możesz połączyć te czynności, wpisując część numeru elementu, aby zawęzić wyszukiwanie.

Wyszukiwanie
Szukanie to jeden ze sposobów na znalezienie tego, czego szukasz - wyszukiwanie części to kolejna opcja. Główne kategorie znajdują się na górze każdej strony w pasku nawigacyjnym, kliknij, aby przemieszczać się między obszarami różnych produktów. Klikając na jedną z opcji po lewej "Wyszukaj producenta" masz możliwość podglądu kluczowych producentów.
Wybierz kategorię lub producenta, następnie możesz zawęzić wyszukiwanie poprzez wybór bardziej sprecyzowanego zestawu wyników.

Jak złożyć zapytanie

Zakupy z Lektronix są bardzo proste i niezwykle bezpieczne.

Wybór elementu
Po znalezieniu produktu, który chcesz kupić, kliknij na "Odnów, Napraw,Wymień lub Kup nowe". Następnie wypełnij formularz zapytania i wyślij zapytanie.
Po tym jak zapytanie trafi do Lektronix, wyślemy ofertę.

Nie mogę znaleźć tego, czego szukam

Ze względu na dużą ilość dostępnych produktów czasem ciężko znaleźć to, czego się szuka. Może to wynikać z tego, że konkretna część znajduje się na liście pod innym numerem albo nie dodaliśmy jeszcze tej części do naszej bazy danych.

Bez względu na to, jakiej części szukasz, nasz Globalny zespół ds. zaopatrzenia może zaoferować ci radę i pomoc. Mamy wiele lat doświadczenia, jeśli chodzi o wyszukiwanie zregenerowanego lub ‘trudnego do znalezienia’ sprzętu.

Zapytaj o jakąkolwiek część, której nie możesz znaleźć na naszej stronie, przejdź do strony z kontaktami i wyślij nam swoje pytanie. Zrobimy, co w naszej mocy, aby znaleźć przedmiot i możliwie szybko przedstawić ci wycenę.

Gdy oczekiwania nie zostały spełnione

W przypadku jakichkolwiek uwag na temat usług dostarczonych przez markę Lektronix, prosimy o kontakt telefoniczny +48 32 781 2055 lub email sales@lektronix.pl. Można też wypełnić wniosek online formularza zażalenia a nasz dedykowany pracownik niezwłocznie zareaguje..